Site Overlay

Programy

NET Rádio Rekordér 5.1.7

NET Rádio Rekordér je program na počúvanie a nahrávanie rádia cez internet. Viac informácií nájdete na stránke programu po kliknutí na tlačidlo STRÁNKA.

Automatické ovládanie PC 1.0.0

Automatické ovládanie PC je program na spúšťanie rôznych funkcií v zadanom čase bez toho, aby ste museli byť pri PC. Viac informácií nájdete na stránke programu.

LPT Programátor 1.0

LPT Programátor je program na ovládanie paralelného portu PC. S týmto programom môžete ovládať všetky dostupné piny vstupov a výstupov. Viac informácii nájdete na stránke programu.

Listové obálky 3.0.5

Program Listové obálky slúži na výrobu niekoľkých druhov papierových obálok a popisných štítkov. Ak máte doma tlačiareň, určite program vyskúšajte. Môžete si vytlačiť a vyrobiť :

 • poštové obálky
 • CD/DVD obálky (12 cm, alebo 8 cm)
 • štítky na CD/DVD
 • štítky na MiniDV kazety
 • štítky na 3,5″ diskety
 • vizitky
 • zoznam k prihlasovacím údajom na webové stránky
 • pracovný výkaz
 • telefónny zoznam
 • štítky na kazety Digital8, Hi8 a Video8
 • podací lístok na poštu.
Prs WIN10 1.0

Prs WIN10 1.0 je program, ktorý vám vytvorí druhú spodnú lištu a postranný panel s rýchlym prístupom pre programy, Word a Excel dokumenty a webové stránky. Viac informácii nájdete na stránke programu.

PRO e-mail 1.1

PRO e-mail je program na odosielanie jednotlivých, alebo hromadných e-mailov. Hromadne program dokáže odoslať poštu naraz až na 1000 e-mailových adries. Užívateľ si môže vytvárať neobmedzené množstvo účtov SMTP z ktorých bude poštu odosielať. Tiež je možné vytvárať súbory so zoznamom e-mailových adries, na ktoré bude pošta odoslaná. Viac informácií o používaní programu, vytváraní účtov a zoznamov e-mailových adries nájdete po stiahnutí programu v súbore Návod na používanie programu.

 • možnosť vytvárať neobmedzené množstvo účtov SMTP
 • možnosť vytvárať neobmedzené množstvo zoznamov e-mailový adries (v jednom zozname môže byť až 1000 e-mailových adries)
 • možnosť odoslať až 1000 e-mailov naraz (pri registrovanom programe)
 • možnosť nastaviť automatické načítanie účtu SMTP po spustení programu (program podporuje 3 režimy – žiadne, naposledy použité a vybrať zo súboru)
SevTech Rádio Rekordér 2.5

SevTech Rádio Rekordér je veľmi príjemný prehrávač a rekordér slovenských a českých rádií cez internet. Intuitívne ovládanie zaručí rýchle zorientovanie v programe. Nahrajte rádio, kliknite na priečinok uložených nahrávok a môžete si ich prehrať priamo v programe. Nahrávky sú ukladané do obľúbeného formátu mp3. Ukladajú sa do zložky v ktorej je program nainštalovaný, ale v prípade  potreby je možné miesto ukladania zmeniť. Program obsahuje väčšinu slovenských a českých rádií a ďalšie budú pridané do novších verzií. Do rýchlej voľby môžete uložiť až osem svojich obľúbených rádií. Pre ešte väčšie pohodlie môžete nastaviť automatické spustenie vášho obľúbeného rádia po spustení programu.

SevTech Jukebox 1.1

SevTech Jukebox je hudobný prehrávač na spôsob známych hudobných automatov, aké je možné vidieť v rôznych baroch, krčmách, či reštauráciách. Zákazník si po vložení mince môže vybrať skladby podľa vlastného vkusu.

Viac informácií sa dozviete na stránke programu..

SevTech Jukebox 1.1
Redsystem Webpage 1.9

Redsystem Webpage vám pomôže urobiť si poriadok vo vašich záložkách webových stránok. S týmto programom budete mať všetky stránky na jednom mieste nech ste kdekoľvek. Už nie ste obmedzení záložkami vášho prehliadača. Môžete si uložiť až 500 webových stránok, ku každej uložiť prístupové údaje (napr. meno a heslo) a popis. Vaše uložené údaje sú šifrované, preto sú v bezpečí, naviac pri prvom spustení programu si zvolíte heslo, ktorým sa budete neskôr do programu prihlasovať. Heslo si po prihlásení do programu môžete zmeniť, alebo zrušiť. Niektoré výrobcom prednastavené webstránky, ktoré môžete použiť obsahujú i logo, ktoré charakterizuje príslušnú stránku, takže s prehľadom hneď viete o ktorú stránku sa jedná. Stránky, ktoré logo neobsahujú, dostanú logo prehliadača, ktoré si zvolíte v nastavení, alebo stránke môžete prideliť logo, ktoré si želáte.

E-mail monitor PRO 4.0

Program na monitorovnie vašej elektronickej pošty, ktorý vám zvukovou formou oznámi, koľko máte nových emailov. Program spolupracuje s paralelným portom počítača (LPT), na ktorý si môžete napojiť jednoduché zariadenie (môžete ho zakúpiť u výrobcu programu), ktoré vám formou blikajúcich LED diód ukáže, koľko máte nových emailov. Zvuky programu je možné meniť podľa vlastných predstáv, program podporuje formáty mp3 a wav. Ako emailový klient je prednastavený Outook Express, ale v nastaveniach programu je možné zvoliť iný. Je možné monitorovať až 8 emailových kônt.

Redsystem LPT programmer 1.4

Ak máte v PC paralelný port LPT, ktorý slúžil na pripojenie starších tlačiarní, môžete tento port plne programovať. To sa dá vyskúšať s pripojeným LED efektom, ale aj bez neho, nakoľko program obsahuje aj softvérový LED efekt. Po úprave LED efektu je takto možné ovládať aj rôzne iné zariadenia.

Redsystem Master 1.1

Redsystem Master je jednoduchý, ale užitočný program, ktorý dokáže:

 • otvárať a zatvárať dvierka na CD/DVD/Blu-ray mechanike
 • v zadanom čase zvukom upozorniť na udalosť
 • v zadanom čase vypnúť PC

Inštalácia programu nie je nutná. Uložte si program niekde na disk a spustite ho.

Open drive 1.0

Open drive je jednoduchý program na otváranie CD/DVD/Blu-ray mechaniky na vašom notebooku, ktorý nie je nutné inštalovať. Na požiadanie vám bezplatne poskytneme aktivačné číslo. O číslo si môžete požiadať na email: sevtechpd@gmail.com.

Open close drive 1.0

Open close drive je jednoduchý program na otváranie a zatváranie CD/DVD/Blu-ray mechaniky na vašom PC, ktorý nie je nutné inštalovať. Na požiadanie vám bezplatne poskytneme aktivačné číslo. O číslo si môžete požiadať na email: sevtechpd@gmail.com.

Eject 5

Eject 5 je jednoduchý program na otváranie viacerých CD/DVD/Blu-ray mechaník na vašom PC, ktorý nie je nutné inštalovať. Ak máte v PC dve, alebo viac mechaník, týmto programom si zjednodušíte ich vysúvanie a zasúvanie. Na požiadanie vám bezplatne poskytneme aktivačné číslo. O číslo si môžete požiadať na email: sevtechpd@gmail.com.