Site Overlay

Radio Recorder

Popis programu

S programom Radio Recorder SK-CZ môžeš počúvať a nahrávať takmer všetky slovenské a české rádiá. Momentálne zoznam obsahuje 164 rádií a ostatné budú pridané do novších verzií programu. Program nie je nutné inštalovať, stačí rozbaliť ZIP archív a program uložiť niekde na disk, alebo USB kľúč.

Funkcie programu
  • Počúvanie a nahrávanie všetkých rádií (v neregistrovanej verzii je nahrávanie možné iba 5 minút)
  • Pridanie vlastného rádia
  • Odobranie rádia
  • Jednoduchý CD prehrávač
  • Jednoduchý mp3 prehrávač
Zapnutie rádia

V zozname si vyber rádio, ktoré chceš počúvať a 2 krát klikni na jeho názov. Ak chceš rádio vypnúť, klikni na tlačidlo Stop.

Nahrávanie rádia

Nahrávanie práve spusteného rádia sa začne po kliknutí na červené tlačidlo REC. Ak chceš nahrávanie ukončiť, opäť klikni na tlačidlo REC. Počas nahrávania na displeji bliká symbol nahrávania.

Nahrávky sa ukladajú do priečinka Nahrávky, ktorý si program po prvom spustení vytvorí na mieste, kde máš program uložený. Priečinok ukladania nahrávok je v prípade potreby možné zmeniť v nastaveniach programu.

Registrácia programu

Ak chceš rádiá nahrávať viac ako 5 minút, zaregistruj si program. Cez odkaz v programe prejdi na registračný formulár, vyplň niekoľko dôležitých údajov a počkaj na výzvu k platbe, ktorá ti bude zaslaná na email, ktorý uvedieš v registračnom formulári. V registračnom formulári nezabudni pripísať osobné aktivačné číslo (OAČ), ktoré nájdeš v programe.

Cena programu
  • Cena za jednu verziu programu je 10€, alebo 150 Kč.
  • Doživotná licencia a nové verzie programu už zadarmo získaš za 20€, alebo 500 Kč.

POZOR! Program budeš mať aktivovaný iba na jednom PC a to na tom, z ktorého skopíruješ a do registračného formulára uvedieš osobné aktivačné číslo (OAČ). Na iných PC ti ani aktivovaný program fungovať nebude. V prípade ak chceš program používať aj na inom PC, registračný proces včetne zaplatenia poplatku opakuj.

Spôsob platby

Registračný poplatok je možné uhradiť cez PayPal, alebo kreditnou kartou.

Download

Názov programu: Radio Recorder SK-CZ

Verzia: 1.0 (27.4.2024)

Veľkosť: 0,25 MB

Inštalácia: NIE (Stačí rozbaliť ZIP a uložiť na disk, alebo USB kľúč)

OS: Windows XP / 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11